VI ER DIN AUDIOVISUELL SAMMARBEIDSPARTNER

​Din totalleverandør av audiovisuelle hjelpemidler. AV Design AS er et selskap med høy kompetanse innen totalløsninger av: møterom – auditorium – museèr – messer – klasserom – kulturhus – ol. Vi har over 15 års erfaring i den audiovisuelle bransje. Serviceavdelingen er derfor din garanti for et problemfritt audiovisuelt anlegg. Med god planlegging fra vår prosjektavdeling kan du som kunde føle deg trygg på et driftsikkert AV-anlegg med produkter vi vet «spiller» sammen. Vi er bindeleddet i grensesnittet mot andre fag.

TJENESTER

Våre konsepter er utviklet for å møte de krav og utfordringer som offentlige og private virksomheter har i dag: Å redusere kostnader og øke inntekter gjennom nye forretningsmuligheter Å bedre lojaliteten blant ansatte, kunder og partnere Å være forberedt på endringer i ditt IT-miljø (vekst eller reduksjon) Titt nærmere på innholdet i våre konsepter og ta kontakt for å diskutere hvordan vi kan bidra til å hjelpe din virksomhe

MØT VÅRE MEDARBEIDERE

Lidenskap og stolthet av faget

Willy Johansen

Daglig leder

Mob: +47 916 94 001

Epost: willy.johansen@avdesign.no

E

Jan Willy Bakke

Salgs og markedssjef

Mob: +47 905 36 775

Epost: jan.willy.bakke@avdesign.no

Jan Vetel Eikland

Service/Salg

Mob: + 47 916 36 003

Epost: jve@avdesign.no

Morten Kvamme

Prosjektleder

Mob: + 47 905 24 613

Epost: morten.kvamme@avdesign.no

Bård Thomas Helland

Programmerer

Mob: + 47 900 36 002

Epost: bard.helland@avdesign.no

Kurt Erik Jensen

Systemdesign AV-solutions

Mob: +47 970 70 599

Epost: kej@avdesign.no

Elin Byre

Økonomi

Mob: + 47 970 82 534

Epost: elin.byre@avdesign.no

Margrethe Eikland

Økonomi

Mob: + 47 909 42 900

Epost: margrethe.eiklandavdesign.no

Torger Sveen

Service

Mob: + 47 404 93 200

Epost: torger.sveen@avdesign.no

Anders Jørgensen

Prosjektleder

Mob: + 47 920 67 391

Epost: akj@avdesign.no

Ove Bakken

AV-Teknikker

Mob: +47 970 70 599

Epost: ove.bakken@avdesign.no